Бако


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 70
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км

  • Телефон 2: 078 426155
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 43 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи