Багат комерц


  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Рекорд, спроти детски театар

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:30
    Саб од 08:00 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 131 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Има многу помалку озон во центарот на озонската дупка во споредба со пред речиси две децении, според новата студија која сугерира ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Гигантот за производство на светски познатите чоколади и слатки како M&M; и Snickers, Марс, објави дека има за цел да стави крај на ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи