Баде

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Борис Трајковски 84-в (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: пред Цементара

  • Телефон 2: 02 2783076
  • Факс: 02 2448461
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Фирмата БАДЕ- доо од Скопје е основана 1992 година. Започнува да работи со трговија ,сечење и виткање на сите типови на лимови.

Преку долгогодишна работа и инвестиции во масини за преработка на лимови ,во 2000 година започнува со произвотство на метална галантерија и производи од инокс-росвајт лим.

Нашите производи ги пласираме на домашниот и на пазарите во соседните држави.

Производна програма:

- ормари за картотека
- гардеробери
- сталажи
- хидранти
- ПТТ ормари
- прохром производи
повеќе

Постови

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Raboten ponkt

Proizvodi

Photos from Баде's post

Photos from Баде's post

's cover photo

Цена со ДДВ:Побарај цена

ПТТ ормари

Цена со ДДВ:Побарај цена

ПТТ ормари


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи