Автотехна


  • Адреса: Даме Груев 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Собрание, кај Тутунска банка, позади Мебло

  • Факс: 02 3115415
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Да се укинат Управните одбори, да се воведат посебни таблички за службените автомобили, кои и за викенд се злоупотребуваат, да се намали јавната администрација ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи