Автостар Плус

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Љубо Божиновски Пиш 86-А
  • Место: Тетово

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1566555168_28.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Работиме од 1975 година под името Здружение на возачи Тетово, во 2010 год се преименувавме како Автостар Плус Тетово.

Услуги:
• Технички преглед на возила,
• Регистрација на возила,
• Осигурување на возила,
• Сите видиви на Атести на возила како што се Преправани возила,
• Атест на фолии,Атест на кука,
• Пренамена од патничко во товарно и обратно,
• Издавање на Согласност за регистрација (хомологација) издавање на полиси за регистрација и зелени карти,
• Полномошно за управување на возило во странство,
• Меѓународна возачка дозвола,
• Пробни таблици за сите видови возила,
• Издавање на техничко експлоатациони услови и еко стандарди за потреби на фирмите при добивање на лиценца во Мин.за транспорт и врски за превоз на патници и стока во сообраќајот и др.

Проверен и докажан квалитет на пазарот меѓу најдобрите!
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи