Автодизел-Жиле


  • Адреса: Ѓуро Салај 15-5/2
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7926 км
  • Локација: карши О.У.Гоце Делчев

  • Телефон 2: 070 218930
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
  • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 17:00Мапа

Без „аирлија“ започна со работа тимот на новата министерка за финансии, Нина Ангеловска. По информациите пласирани по медиумите дека дел од нејзиниот тим се ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи