Автоцентар


  • Адреса: Скопски Пат б.б.
  • Место: Тетово
  • Локација: Кај Палма Мол


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи