Автобуска станица-Крива Паланка


  • Адреса: Илинденска 89
  • Место: Крива Паланка
  • Оддалеченст: ≈7899 км

  • Телефон 2: 070 381146
  • Работно време: Пон - Нед од 04:30 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,7 отсто, прогнозира Меѓународниот монетарен фонд во најновиот Светски економски ...
сите 79 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи