Автобуска станица-Еуро турист


  • Адреса: Гоце Делчев б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7403 км

  • Телефон 2: 078 536092
  • Факс: 042 218218
  • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 79 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи