Авто отпад Манта


 • Адреса: Индустриска 10
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Локација: Бедински мост


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674829908_75.png?t=true&w=300&h=300


  Авто отпад Манта e oтпад, со соптвена локација и механизација за работа.

  Отпадот го откупуваме, го складираме, соодветно го третираме, и го транспортираме на следни локации за понатамошно процесирање. Работиме со следниве видови отпад:
  •отпад
  •стари возила
  •старо железо
  •акумулатори
  •стар лим

  Нашата активност е одобрена од Министерството за заштита на животна средина и просторно планирање, согласно сите законски прописи.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи