Авто камп Крани


  • Адреса: с.Крани
  • Место: Ресен
  • Оддалеченст: ≈7469 км
  • Локација: н.Крани

  • Факс: 047 483708

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712929942_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Авто камп Крани нуди идеално место за вашето летување, викенди и незаборавни забави. Нашите камп места се отворени за сите кампери, обезбедувајќи секакви удобности за вашето пријатно престојување. Бунгаловите се опремени со сė потребно за ваше уживање.

- Авантуристичко доживување - Подготвени сме да ги надминеме вашите очекувања со авантуристички и неповторливи искуства во природата.
- Гостопримство - Нашата пристапливост и ангажираност ви осигуруваат домашна атмосфера и посебно искуство во нашиот камп.
- Уникатност - Извонредните удобности, сервиси и природни убавини го прават нашиот камп вистински избор за вашиот одмор
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи