Авто БМВ Сервис Ќано

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Сарај
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7417 км

  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565616289_22.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Професионална услуга. Дојдете кај нас и нема да згрешите. Сè за вашето БМВ. Ние работиме со посветеност и внимание. Исто така со нас можете да направите тјунинг на вашето возило, перформанси и ефикасност. Соодветен софтвер за БМВ.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи