Авто Алекс


  • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: Индустриска зона Речани, до Македонија пат

  • Телефон 2: 070 354113
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Ќе биде воведено, но не треба да биде избрзано. Овој став во вчерашното гостување во Топ тема на Телма го искажа директорката на УЈП Сања Лукаревска околу ...
сите 31 | | | веќе видена

Основачот на FTX, Сем Бенкмен-Фрид, во неделата твитна дека ќе сведочи пред Комитетот за финансиски услуги на Претставничкиот дом, откако ќе ја заврши својата ...
сите 24 | | | веќе видена

Mалопродажните цени на нафтените деривати согласно Методологијата за формирање на цените, се намалуваат во просек за 0,66%. Малопродажната цена на бензинот ...
сите 104 | | | веќе видена

Најуспешните и најголеми македонски компании водат особена грижа за своите вработени. Како? Изразено преку растот на бруто трошоците за своите вработени во ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи