Авто Алекс


  • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: Индустриска зона Речани, до Македонија пат

  • Телефон 2: 070 354113
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи