Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Avokatë
 • Avokatë - shoqata
 • Ndihmë juridike dhe shërbime juridike
 • Mediators
 • Të drejta autoriale dhe patentim - agjenci
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Konsallting
 • Pronësi Intelektuale – Agjenci Për Mbrojtje
 • Oda
 • Firma - Regjistrim
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Avokatë në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Zyra Ligjore Çakarovska


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 63-a/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Z-a Çakarovska – Grozdanovska është Avokate e dalluar, me 20 vite përvojë pune në lëminë e juridikut. Me përvojën e sajë të jashtëzakonshme ajo në mënyrë të suksesshme siguron shërbime juridike në kuadër të lëmive tradicionale juridike, por gjithashtu është në rrjedha edhe me ndryshimet në rregulloret juridike në sistemin juridik Maqedonas.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300

Pizula Branko


 • Adresa: Dimitrie Tucoviq 22/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Долгогодишна експертиза, лична услуга и вредност што сите клиенти ја очекуваат и заслужуваат.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605610080_95.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Krfiski Aleksandra


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11 lok.16
 • Vendi: Shkup

Ако имате какви било прашања, спор или проблем слободно контактирајте со адвокатската канцеларија уште денес. Адвокатската и медијаторската канцеларија ви гарантираат доверба, доследна примена на правото и заштита на интересите на клиентот, по пристапни цени.

Kategoritë:

avokatë, mediators

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583226137_1.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Arosv TrajceВисоко квалитетни правни услуги за водење бизнис, гарѓанско право, овластен регистрационен агент за основање на фирми, статусни промени,стечај и ликцвиација. Застапување пред судови и други државни органи и давање правни и консултантски услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582198194_26.jpg?t=true&w=300&h=300

Shoqata e Avokatëve Apostollska dhe partnerë


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/5 lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh ligjore që minimizojnë rreziqet ligjore dhe sigurojnë parakushte ligjore për zhvillimin e biznesit tuaj pa ndonjë pengesë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1565869373_41.jpeg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Stojkovska Maja


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.10-B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Адвокатска канцеларија Маја Стојковска нуди адвокатски услуги од областа на правото. Примарна дејност е облигационото договорно право и наследното право како и застапување пред судовите и други државни органи, давање правни и консултантски услуги од сите области на деловното работење, работни односи, корпоративното управување, осигурување, граѓанско право, стопанско право, даночно право.

Kategoritë:

avokatë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Ademi AllperKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatska kancelarija Alleksov


 • Adresa: Zlatko Shnajder 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatska kancelarija Bosnjakovski


 • Adresa: Dame Gruev 1/15
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatska kancelarija Petrushevski


 • Adresa: Gjorçe Petrov, QT Gjorçe Petrov 18 llam.3 llok.7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advokatsko drustvo Staninov - Kolevski


 • Adresa: Lluj Paster 23/1
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajcev Hari


 • Adresa: Ohridati 50
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Parnaxhiev


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Llolla Ribar) 70-b lok.29
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra VitkovskaKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq Ruzhica


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 2-3/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq Sanja


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 2-3/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksiq SrgjanKategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksoska Miovska Sofija


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 9/14
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksovski Sande


 • Adresa: Maxhir Mëhalla 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alispahikj Asmir


 • Adresa: rr.1, f.Rzhaniçinë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7443 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allaçka-Burovska Vesna


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 15/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amet Srdzan


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 23-1/1
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Blazheska


 • Adresa: Isaija Magovski 31 lok.2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasov Darko


 • Adresa: Pajko Mëhalla 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ancev Elena


 • Adresa: Vasil Gjorgov 29/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andon Iliev


 • Adresa: QT Mavrovka nлntokлsor lam.5
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

avokatë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна корекција на стапката на ...
сите 155 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи информира дека на сметките на граѓаните исплатени се вкупно 491,5 милиони денари по основ на вратен дел од платен Данок на додадена ...
сите 18 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 12 | | | веќе видена

ИутеКредит Македонија овој месец бележи 35.000 издадени Mastercard картички од почетокот на соработката со овој интернационално етаблиран финансиски бренд. По ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj