Авицена лабораторија

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: 8-ми Септември 2 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: комплекс Македонија ТЦЦ Гранд Плаза зад Веро2 Тафталиџе

  • Факс: 02 3177130
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30
    Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи