Авантура


  • Адреса: Цветан Димов 17
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: Спроти црквата
Дејности:

игротеки


  • Работно време: Пон - Пет од 14:00 до 22:00
    Саб - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

ССМ остро реагира што судијата Емил Пилатов не отвора стечајна постапка за компанијата „Баргала“ од Штип. Иако до Сојузот на синдикатите на Македонија сеуште ...
сите 25 | | | веќе видена

Украина е петта земја во изминатите неколку недели која воспостави некои основни правила за пазарот на криптовалути. Украинскиот Парламент речиси едногласно ...
сите 39 | | | веќе видена

Земјоделците-производители на ориз од кочанско најавија дека ќе излезат на протест и дека ќе го блокираат патот Штип-Кочани, во знак на незадоволство поради ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи