Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Automobila - parkingje
 • Garazhë në kate
 • Ndërmarrje publike
 • Biçikleta - huazim
 • Ndërmarrje komunale
 • Qendra Tregtare
 • Telefona Të Rëndësishëm
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Automobila - parkingje

Parkingjet e komunës Qendër-kontakt qendra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i Qytetit


 • Adresa: Makedonia 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit


 • Adresa: Svetozar Pepovski A-59
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit


 • Adresa: Kej 1 Maji p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - AMSM


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Aerodrom


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Bulevardi Koço Racin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Fabrika Treska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Fronti Popullor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Gjorçe Petrov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Ilinden


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Stiv Naumov) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Ilinden


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 32 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Kombinati i Duhanit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Lotarija (Tehnometal 1)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - QT Biser/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Qendra për Transport


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Shtëpia e Shtypit (Dom na Peçat)


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Spitali i Përgjithshëm i Qytetit 8 Shtatori/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parkingu i qytetit - Stacioni i Vjetër Hekurudhorë


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj