Parking Mk
   /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


   Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

   Makedonski Media Servis


   • Adresa: 5-ta Pariska Konferencija p.n.
   • Vendi: Stip
   • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

   Основна дејност на Македоски Медиа Сервис е продукција на мултимедијални содржини, кои се објавуваат преку основниот информативен портал mms.mk.

   Kategoritë:

   internet- ueb faqe

   //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553158608_08.jpg?t=true&w=300&h=300
   24 orë

   Tetovo info


   • Adresa: Jordan Zlatanovski 44/15
   • Vendi: Tetovë

   Единствен информативен портал на македонски јазик за Тетово и Тетовско со новинарски текстови за настани и состојби.

   Kategoritë:

   internet- ueb faqe

   //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580996863_34.png?t=true&w=300&h=300

   „Она што го почнавме на почетокот на оваа ковид-криза, а во духот на транспарентноста и отчетноста, односно навремено па дури и предвремено информирање на ...
   сите 57 | | | веќе видена

   Од денеска почнува предизвикот #ПосенПеток на Слоу фуд Водно чија цел е да се испрати пораката за што помала консумација на евтино, увозно и индустриски ...
   сите 13 | | | веќе видена

   Управата за јавни приходи известува дека на 30.06.2020 година се заокружи второто тримесечје од 2020 година за поврат на ДДВ кај физичките лица. Во ова ...
   сите 88 | | | веќе видена

   Hyni në Librin e Artë

   Emri i përdoruesitFjalëkalim   Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj