Auto dijagnostika


 • Address : Magistralen pat Skopje-Tetovo
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10663 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

  E.M.D Ace-Avtoklima


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 74-a reon 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10687 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Е.М.С. Ace-Avtoklima is an electrical mechanic service that deals with the purchase, service and installation of air conditioners for cars.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9b1fc44bb70b047341492795308cbec0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Interfrigo


  • Address : ul.1 69/a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10680 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Cooling system certified according to the HACCP standard, suitable for transporting foods...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Komeks & Co


  • Address : Murat Baftijari 86
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈10661 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

  Car service; Car parts; Machine Workshop

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561621427_34.png?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  Bimmer BMW Service


  • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 74
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10679 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:00

  BIMMER is a specialized service for BMW and MINI vehicles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1438247560_16.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Просечната каматна стапка на вкупните кредити лани во декември изнесува 4,44 отсто и оствари месечно зголемување од 0,03 проценти поени (п.п) и годишно од 0,07 ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Отсуството на глобална стратегија за развој на домашната економија е главната причина поради која Македонија од земја со константен вишок на образовани ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Минатата недела привлече внимание веста дека 40.000 жители на малото Кнежевство Лихтештајн на 29 јануари ќе одлучуваат на референдум за иницијативата за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Индустриското производство лани во декември е намалено за 1,3 отсто, покажуваат податоците на Државниот завод за статистика. За една година (декември 2021 – ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Економијата на Босна и Херцеговина во голема мера се потпира на транспортот на домашните производи, но се повеќе млади возачи на камиони и автобуси ја ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel