Auto dijagnostika


 • Address : Magistralen pat Skopje-Tetovo
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

  E.M.D Ace-Avtoklima


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 74-a reon 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Е.М.С. Ace-Avtoklima is an electrical mechanic service that deals with the purchase, service and installation of air conditioners for cars.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9b1fc44bb70b047341492795308cbec0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Interfrigo


  • Address : ul.1 69/a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Cooling system certified according to the HACCP standard, suitable for transporting foods...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Komeks & Co


  • Address : Murat Baftijari 86
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7819 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

  Car service; Car parts; Machine Workshop

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561621427_34.png?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  Bimmer BMW Service


  • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 74
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:00

  BIMMER is a specialized service for BMW and MINI vehicles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1438247560_16.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Европската Унија планира да ја зголеми минималната можна акциза за цигарите од 1,8 на 3,6 евра за кутија од 20 парчиња. Според предлогот, поскапуваат и е ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Од четврток јавните комунални водоводни претпријатија ќе добијат поевтина цена на електрична енергија која ќе им биде обезбедена преку „ЕСМ продажба“ и ќе им ...
  сите 111 | | | веќе видена

  На 13 август, на годишнината на Рамковниот договор, во индустриската зона кај Тетово се собраа целиот владин и врвот на ДУИ за да означат почеток на голема ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel