Аудио Видео Сервис


  • Адреса: Рудничка 24
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 078 628657
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00
  • Пауза: Пон - Пет од 15:00 до 17:00Мапа

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски денеска присуствуваше на свеченоста за одбележување на 98-годишнината од работењето ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи