Аудио центар Болин

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ кат 1, лок.255
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: ГТЦ 1 кат

  • Телефон 2: 02 3238922
  • Факс: 02 3133104
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491901437_77.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Аудио центар Болин е компанија која врши продажба на производи од областа на аудио и видео технологиите.

Производи:
• Звучници
• Засилувачи
• Домашно кино
• Мини системи
• Аудио/видео плеери
• Грамофони
• Телевизори
• Проектори
• Мултимедија
• Слушалки
• Професионално аудио

Т.Д. Болин или познат како Аудио Центар е основан 1995 година. Болин е формиран со идеја да го направи Hi-Fi звукот лесно достапен за секого. Во почетокот преку своите два салона во Т.Ц. Буњаковец и Т.Ц. Капиштец, а подоцна и во Г.Т.Ц. Салонот во Г.Т.Ц. е отворен 2000 година и е еден од најексклузивните салони на балканот за Hi-Fi опрема. На 300 м2 ги нудиме врвните брендови од областа на Hi-Fi-от како што се Marantz, Bowers & Wilkins, Rotel, Harman Kardon, JBL, McIntosh, Denon, Canton, Pro-Ject Audio, Loewe, AKG и други. Во салонот има и две демо соби каде што може да се тестираат производите.

За ова наше залагање за што поквалитетен третман на нашите клиенти на почетокот на 2010 година го добивме и признанието најдобар трговски објект во 2009 година во категоријата компјутерска, аудио-видео опрема и телекомуникациска опрема. Ова признание секоја година го доделува градот Скопје во соработка со SWOT Research агенцијата.

За целосно задоволување на потребите на нашите клиенти освен врвни производи во Болин ќе добиете и квалитетна услуга и стручен совет од областа на аудио и видео технологиите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи