Ателје Марјак


  • Адреса: Томе Арсовски 22/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Црниче, спроти Симпо

  • Телефон 2: 02 6142665
  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00Цена со ДДВ:3.300 ден.

PRIVEZOK -filigran so pludragi kame ...

Цена со ДДВ:4.500 ден.

FILIGRANSKO LANCE SO KILIBAR

Цена со ДДВ:2.000 ден.

RACNO IZRABOTENA SLIKA NA DRVO

Цена со ДДВ:9.000 ден.

Слика масло на платно ЦВЕЌЕ

Цена со ДДВ:1.500 ден.

RACNO IZRABOTEN PRIVEZOK VO FILIGRA ...

Цена со ДДВ:1.200 ден.

FILIGRANSKI RACNO IZRABOTENI OBETKI ...

Цена со ДДВ:1.500 ден.

prsten od srebro izraboten vo filig ...

Цена со ДДВ:1.800 ден.

obetki od srebro-filigran

Цена со ДДВ:1.500 ден.

obetki od srebro-filigran


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Галерија Мартиноски


  • Адреса: бул.8-ми Септември 15 (Октомвриска револуција)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00

Дела на најзначајните македонски ликовни уметници. Продажба, откуп, проценка, реставрација, врамување, подароци, сувенири.

Мапа

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 45 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи