Ателје ЛС-Мода Дизајн


  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Саб од 17:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи