АТБ Север Мак


  • Адреса: Васил Ѓоргов 33
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Капиштец,спроти стариот дел на ТЦ Беверли Хилс, позади Стокомак

  • Телефон 2: 02 3112494
  • Факс: 02 3112354
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи