Асториа 2


  • Адреса: с.Пирок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈10668 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 84 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи