Астибо Фешн Груп


  • Адреса: Гоце Делчев 34
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км
  • Локација: Во кругот на поранешен Астибо во Штип (на самиот влез од градот), во управната зграда на трети кат.

  • Телефон 2: 032 223912
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

,,Капиталните инвестиции во Пелагонискиот регион се приоритет број еден.Само во ресорот транспорт реализираме педесетина проекти или инвестиции од 146 милион ...
сите 15 | | | веќе видена

Ќе се скенираат сите пратки кои стигаат во земјава. Веќе проверката нема да се врши рачно. Царината ќе ја засили контролата на стоката која се внесува од дргуи ...
сите 17 | | | веќе видена

Граѓаните велат дека сегашниот минималец кој е нешто повисок од 200 евра е премал за покривање на животните трошоци, со оглед на фактот дека цените растат, и ...
сите 50 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи