Асоцијација на производители на сончоглед


 • Адреса: Плоштад Илинден 21
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Локација: зграда на ЗИК
Дејности:

здруженија  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи