Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Штип
 • Прилеп
 • Кочани
 • Велес
 • Свети Николе
 • Охрид
 • Струмица
 • Куманово
 • Гостивар
 • Струга
 • Гевгелија
 • Пробиштип
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Дебар
 • Радовиш
 • Делчево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Спортски клубови, асоцијации и федерации
 • Невладини организации
 • Комори
 • Културни асоцијации
 • Едукативни Центри
 • Трговски Асоцијации И Здруженија
 • Сојузи
 • Жени - Организации
 • Фондации
 • Пливање - Училишта
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Занаетчиски Задруги И Здруженија
 • Пливачки Клубови
 • Мотоклубови И Асоцијации
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Исо Консалтинг За Системи За Квалитет
 • Издавачи, Издавачки Куќи И Претпријатија
 • Консалтинг
 • Еколошки Друштва
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Асоцијации


Активен живот


 • Адреса: Иво Лола Рибар 244
 • Место: Тетово

Дејности:

здруженија

Американско Катче Тетово


 • Адреса: Илирија б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 11:00 до 16:00

Арт декор


 • Адреса: Јане Сандански 57
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Бле-Анд


 • Адреса: Ѓоце Стојчевски 100
 • Место: Тетово

Дејности:

здруженија

Дијабет Полог


 • Адреса: Браќа Миладинови 326
 • Место: Тетово

Дејности:

здруженија

Дијамантски петел


 • Адреса: Маршал Тито 102/Б
 • Место: Тетово

Дејности:

здруженија

Друштво за планински туризам


 • Адреса: Илинденска 81-а
 • Место: Тетово

Дејности:

здруженија

Женски Форум


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Дејности:

здруженија

Занаетчиска комора


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Тетово

Дејности:

комори

Здружение за церебрална парализа


 • Адреса: ЈНА 27
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Дејности:

здруженија

Здружение на воени инвалиди


 • Адреса: ЈНА 61
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Дејности:

здруженија

Здружение на ликовните уметници на град Тетово


 • Адреса: Плоштад Илирија-К.Дом б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

Дејности:

здруженија

Здружение на слепи


 • Адреса: Предраг Јанчевски 2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км

Дејности:

здруженија

Мапа

Денеска, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, присуствуваше на отворањето на јубилејната манифестација “Валандовска ...
сите 25 | | | веќе видена

Коцкањето е многу опасна работа, тоа е еден лавиринт во кој посебно младите многу лесно можат да се изгубат, велат од движењето „Анти коцкање“, кое денес на ...
сите 7 | | | веќе видена

Општина Македонска Каменица доби престижна награда за креирање добар амбиент за развој на претприемништвото во Средна и Југоисточна Европа. Наградата што ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Во рамки на Годишните средби на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Групацијата на Светската банка (СБ), делегацијата предводена од гувернерката на Народната ...
сите 105 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи