Асани


  • Адреса: с.Теарце
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км
    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

    Коп компани


    • Адреса: Јужноморавски бригади б.б.
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7429 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00 • Саб од 08:30 до 14:00

    Сервисниот центар КОП КОМПАНИ е основан во 1991 година. Една од првите фирми кои можат да се пофалат со богато, долгогодишно искуство во бизнисот со сервисирање на возилата.

    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

    Техномото сервис


    • Адреса: Скупи 39
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7421 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 08:30 до 13:00

    Техномото сервис за автомобили.

    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

    Авто Дамбо


    • Адреса: Борис Трајковски 2 (Првомајска)
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7429 км
    • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

    АВТО ДАМБО е сервис со повеќе од 10 години искуство во вршење на автомеханичарски услуги на секој тип на автомобили - мултибренд!

    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Сервис Борче


    • Адреса: бул.Србија 5
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7428 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 08:30 до 16:00

    Центар за бандажи и гуми; Вулканизер; Аргонско заварување; Машинско исправање на бандажи

    Мапа

    Светска банка ќе даде поддршка од околу 120 милиони долари за финансирање на пет проекти со кои ќе се подобри локалната инфраструктурата, да се модернизира ...
    сите 101 | | | веќе видена

    Најпознатиот европски бренд MaxBet од денеска и официјално стана дел од македонскиот пазар на игри на среќа. Очекуваме и на македонскиот пазар на игри на ...
    сите 5 | | | веќе видена

    Сава Осигурување, како компанија која повеќе од 25 години е препознатлива на македонскиот пазар по својата иновативност, исполнување на преземените обврски, ...
    сите 9 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка


    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи