Ас-Промонтинг


  • Адреса: Перо Наков 126
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7893 км
  • Локација: МЗТ прва капија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615276059_37.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
АС-ПРОМОНТИНГ е одговорот за секој инвеститор и компанија која е во потрага по трговска фирма која може да ги снабди со сите примарни и секундарни градежни материјали од типот на надворешна опрема за водовод и одвод па се до најмала навртка и завртка.

Наши примарни производи и асортиман на роба која ја нудиме се :
- Сите видови на Вентили и Фитингарија за вода (PZ, OZ, RZV, Неповратни вентили и клапни, воздушни вентили, ...)
- Лиено-железни фасонски парчиња за водоводна и одводна инсталација,
- ППР, ПВЦ, ПЕ и метални спојки, полуспојки и фитинг,
- Метални, пластични и GRP цевки за вода и канализација (одвод),
- Противпожарни подземни и надземни хидранти,
- Капаци за шахти и сливни решетки,
- Канали за одводнување,
- Пумпи и пумпни станици и подстаници, ...

АС-ПРОМОНТИНГ е приватна компанија основана во 2013 година. Денес е една меѓу поголемите трговски компании во Македонија во нејзиниот сектор.
Вработените во АС-ПРОМОНТИНГ ќе Ви ги понудат најпрофесионалните услуги, совети и решенија поврзани со Вашите проблеми за инсталација како и технички решенија од областа на хидро-инженерингот.
Поседуваме своја дистрибутивна мрежа со наши возила за директна услуга на клиентите.

Како последица на нашите убедувања нашите најголеми клиенти се најголемите компании од градежната индустрија, како и компании за монтажа на водоводна и канализациона опрема.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи