Ас


  • Адреса: Езерски Лозја б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: надвор од Струга
Дејности:

кампови


  • Телефон 2: 072 274730
  • Факс: 046 780460
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Нема да продолжи мерката за замрзнување на цените на земјоделските производи, имајќи предвид дека цената на одредени производи веќе е пониска од утврденото ...
сите 32 | | | веќе видена

Во насока на зајакнување на кадровските капацитети и унапредување на активностите за поддршка на странските инвеститори во земјава, на пленарна седница на ...
сите 35 | | | веќе видена

Регулативата „евро 7“ би можела да ги зголеми трошоците за производство на автомобили, а со тоа и цената, која би била за 2.000 евра повисока од сегашната. ...
сите 18 | | | веќе видена

Сојузот на независни синдикати на Србија и Обединетите гранкови синдикати „Независност“ ја предупредуваат државата дека, како што посочуваат, во земјава се ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи