Арт принт студио

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Стојка Цекова 62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9441 км

  • Телефон 2: 070 254499
  • Факс: 02 3063194
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
АртПринтСтудио ДООЕЛ Заптитна е формирана 2004та година и е компанија која вработува 32 лица.

Воедно е рекламно студио, печатница со широк опсег на дејности: Кутии за храна, кутии за транспорт, кутии за лекови и кутии за кондиторски продукти и кутии за пакување.

Печатарски услуги, печатење и изработка на билборди, рекламни материјали, печатење врз маици и текстил, печатење врз пластика, дизајнерско студио, печатење постери и слики, печатење дигитално, широкоформатен печат, печатење за sидови, ексклузивни визиткарти, етикети, налепници, папки, папки со УВ лак, меморандуми, тефтери, книги, флаери, брошури, магнети, тефтери на магнет, закуп и брендирање на автоубуси, лепење на возила и комбиња, изработка на светлосни реклами 3д букви, 3Д Силиконски налепници, влажни марамици, банери, држачи за постери, ролапи, НЦР, плакати, книжни кеси, освежувачи за возила, флаери, брошури, повеќе информации на www.artprint.mk
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи