Арсенал

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Маршал Тито 107
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈9497 км
  • Локација: во близина на пазарот

  • Телефон 2: 072 227671
  • Факс: 046 782411
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620294840_39.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Продавница за лов,риболов и промет со оружје.

Цивилно стрелиште за кусо огнено оружје (пиштол,револвер,малокалибарски пиштол)

Поседуваме лиценца за Практично оспособување за ракување со огнено оружје


- Ловни пушки,
- Ловни карабини,
- Револвери,
- Пиштоли,
- Воздушни пушки и пиштоли,
- Пиштоли за звучна и светлосна сигнализација,
- Ловна – пиштолска – карабинска и сигнална муниција,
- Ловечки ножеви,
- Оптики и двогледи,
- Прибори и средства за чистење и подмачкување на оружје,
- Пиротехника
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи