АРС-ИНЖЕНЕРИНГ

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Наум Охридски 22/1
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Телефон 2: 070 313983
  • Факс: 031 426218
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АРС-ИНЖЕНЕРИНГ е лиценцирана компанија за следните услуги:

• Проектирање
• Ревизија
• Надзор
• Енергетска ефикасност
• Енергетска контрола
• Потврда за минимална усогласеност
• Елаборат за енергетска ефикасност
• Енергетски пасош

Друштво за градежништво „АРС-ИНЖЕНЕРИНГ“ е основано во 1994 година. Веќе долги години наназад се занимаваме со инвестирање/соинвестирање при изградба на објекти од високоградба и вршиме продажба на недвижности. Исто така издаваме магацински простор простор на локација „Митев мост“.

Нашиот тим се труди да биде во чекор со најновите светски трендови, а притоа да се прилагоди кон условите што се нудат на нашиот пазар. Работиме тимски, работиме професионално и безрезервно. Се стремиме кон повисоки подвизи и секојдневни предизвици, а за сето тоа вложуваме во своето знаење и надградба.

Со задоволство би сакале и вие да бидете дел од нашите клиенти и соработици. Ви стоиме на располагање заедно да ги реализираме Вашите соништа..

Контакт:
- Општи и правни работи 070313983 (Иван)

- Технички услуги 070313986 (Марија)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи