Архитектор

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Варшавска 4-2/17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557226231_89.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Архитектор
Друштвото за проектирање, инженеринг и услуги АРХИТЕКТОР ДООЕЛ од Скопје, со професионална посветеност, изработува комплетна проектна документација, ревизија на проектна документација, проектантски надзор над изградба, изведбени проекти, проекти за ентериерно уредување и елаборати за поставување на урбана опрема.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи