Археолошки Музеј на Република Северна Македонија


  • Адреса: Кеј Димитар Влахов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Вто - Нед од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Фото и видео галерија

Мапа

Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
сите 150 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи