Архангел-Тале


  • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 85
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7923 км
  • Локација: Позади Електра
Дејности:

рибарници


  • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 15 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи