Арена ДГ


  • Адреса: Никола Карев 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: кај нова Железничка

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684309501_94.png?t=true&w=300&h=300


АРЕНА ДГ ДООЕЛ е фирма чија главна дејност на нашата фирама е увоз на опрема за потребите на пекарството и слаткарството, како и сервис на истита. Опремата ја увезуваме исклучиво од Италија и Словенија и истата ја пласира на пазарот на Р.Македонија.

Фирмата АРЕНА ДГ ги запазува сите ISO стандарди за опремата која ја увезува и за истата поседува сертификати издадаени од Агенција за храна и ветеринарство.

Во нaшиот асортиман може да најдете:
- Миксери
- Ламинатор
- Печки
- Комори
- Професионална Кифларица

Контактирајте не на телефонот 075 202191 за вашата потреба - проект, производ и друг вид барање. Нашиот тим ќе подготви понуда со најдобра цена, квалитет и рок за изработка според договор.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи