ARDI


  • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kur bëhet fjalë për orët më të mira për vozitje, pa dyshim që ARDI është zgjidhja më e mirë për JU...!!

AUTO SHKOLLA AR-DI në bashkëpunim me DOJÇE BANH-Gjermani, ofron mundësi pune si shofer-autobusi në një ndër kompanitë më të mëdha në Gjermani.

AR-DI si partner I autorizuar do t’jua mundëson qe me “shpenzime zero” të fitoni këto shërbime:

1) Trajnimin dhe dhënijen e provimeve për kategoritë D dhe DE;
2) Kualifikimin dhe sertifikimin për COD 95 (si pas direktivës Europjane 2003/59/EU)
3) Mësimin e gjuhës Gjermane;
4) Ndërmjetësim gjatë aplikimit për vizë dhe
5) Kontratë pune me DB-Gjermani.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj