Arbëria Design-drejtorja

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 353267
  • Faksi: 044 353372
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450781704_52.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
ArbëriaDesign është zhvilluar në një nga kompanitë më të mëdha në Republikën e Maqedonisë në fushën e grafikës dhe shërbimeve të grafikës. Operon me disa njësi të cilat ofrojnë shumëllojshmëri shërbimesh nga lëmitë e dizajnit, grafikës, botimit, shtypit, marketingut, reklamimit të jashtëm e të brendshëm, organizimit, etj

Shërbime:
• Shtypshkronjë
• Përpunim pas Shtypit
• STudio e dizajnit
• Reklama Ndriçuese 3D & 2D
• P
• Pllaketa dhe Distinktivë ekskluzivë

ArbëriaDesign është themeluar në vitin 1993 nga z. Hasim Hamzai, fillimisht si shtypshkronjë e vogël lokale në Tetovë. Asokohe, kapaciteti i shtypshkronjës ishte i mjaftueshëm për të kënaqur nevojat për shërbime grafike të firmave lokale, të cilat edhe vetë ishin në fillimet e tyre. Duke ndjekur trendet dhe gjithnjë duke pasur në mendje se kompani konkurruese janë vetëm ato kompani të cilat gjithnjë janë një hap para kompanive të tjera, në vitin 1995 ArbëriaDesign hapi edhe degën e dizajnit, konkretisht hapi studion e saj për dizajn grafik, duke punësuar disa dizajnues grafik. Ky vendim rezultoi si ide e mirë, veçanërisht në vitin 1998 kur ArbëriaDesign nënshkroi kontratë me Bundeswehr-in gjerman (të stacionuar në Tetovë si pjesë e NATO-së misionit në Ballkan) për dizajn dhe shtyp të revistës ushtarake javore Maz&More.

Ajo që e bën ArbëriaDesign një brend karakteristik në vend dhe jashtë, janë shërbimet tona cilësore, që e dëshmojnë seriozitetin dhe përkushtimin tonë ndaj të gjithë aktivitetit. Një numër ciklesh të publikuara në ArbëriaDesign në bashkëpunim me autorë të ndryshëm, dëshmon për arritjet tona profesionale dhe cilësore.

Suksesi i klientëve tanë është dhe suksesi ynë!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj