Априлиа Мото Јове


  • Адреса: ул.1506 бр.3, Момин Поток
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Милионски евра загуби трпи македонскиот туризам од пандемијата со Ковид-19. Само во мај годинава бројот на туристи и бројот на ноќевања бележи пад од над 99 ...
сите 50 | | | веќе видена

По патиштата секоја година има голем број тезги со овошје и зеленчук, кои се обележани со лажни натписи, во кои се тврди дека се работи за домашна, словенечка ...
сите 3 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон најави донесување на национален план за опоравување од корона кризата вреден најмалку 100 милијарди евра. Тој, како што ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи