Аполо

Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Никола Парапунов 27 лам.3 стан 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: Карпош 4, кај Стара телевизија, до Визија-центар за очи

  • Телефон 2: 02 3092995
  • Факс: 02 3092958
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мојтонер.мк е специјализирана интернет продавница на фирмата Аполо ДООЕЛ Скопје за тонери, кертриџи, рибони, принтери и други потрошни материјали за сите типови на принтери.

Нудиме најниски цени, најголем избор на оригинални и компатибилни брендови и бесплатна испорака (за фер нарачки над 1500 ден.)

Заштедете време и пари. Купувајте од удобноста на вашиот дом. Наместо да изгубите драгоцено време за тонер кој можеби го нема во продавниците или ви е прескап, веднаш дознајте ја неговата цена и лагер и добијте го дома бесплатно!

e-mail: sales@mojtoner.mk
web: https://mojtoner.mk
web: http://www.apollo.com.mk
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:490 ден.441 ден.

Anpoll универзален тонер за M1530/P ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:530 ден.477 ден.

Utax toner for HP LJ Pro M12A/NW/M2 ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:720 ден.648 ден.

Anpoll тонер за Samsung ML-1660/166 ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.100 ден.990 ден.

HQ toner for HP LJ Pro M402/M426 b ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:480 ден.432 ден.

Anpoll компатибилен тонер за HP1010 ...

Цена со ДДВ:430 ден.

HQ toner for HP P1102/P1005/1006/P1 ...

Цена со ДДВ:1.260 ден.

HQ toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16 ...

Цена со ДДВ:490 ден.

Orink eco toner for Brother DCP 151 ...

Цена со ДДВ:4.190 ден.

HP printer monochrome LJ M15a A4 W2 ...

Цена со ДДВ:720 ден.

HP crtg. for 2515 e-All-in-One blac ...


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи