Anxhella


  • Adresa: Metodija Andonov Çento (Revolucioni Socialistik) 19
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7478 км
Kategoritë:

minimarkete


  • Telefon 2: 071 313317
  • Faksi: 047 252750
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00
    D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Над 200 мали и средни претпијатија (МСП) во Северна Македонија успешно ги имплементираа инвестициските проекти и ја подобрија конкурентноста благодарение на ...
сите 46 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 59 | | | веќе видена

Energy Intelligence го отвори својот нов изложбен салон во Скопје, кој е направен како симулација на простор каде може целосно да се доживеат искуствата од ...
сите 4 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj