Anxhella


  • Adresa: Metodija Andonov Çento (Revolucioni Socialistik) 19
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈10767 км
Kategoritë:

minimarkete


  • Telefon 2: 071 313317
  • Faksi: 047 252750
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00
    D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
сите 50 | | | веќе видена

Драган Давитков, Претседател на Бордот на Директори на Американска Стопанска Комора на Северна Македонија „Фактор” како економски електронски портал на ...
сите 23 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj