Antigona


  • Adresa: f.Bërvenicë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10666 км
  • Lokacioni: центар

  • Telefon 2: 044 455550
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635499231_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Nga një kompani e vogël artizanale Antigona Tekstil në vitin 2005 u shndërrua në një kompani me 25 punonjës, të përkushtuar ndaj cilësisë dhe standardeve të larta.

Antigona Tekstil ka zgjeruar tregun e saj ndër vite për të punuar sot për tregun evropian dhe për klientët e njohur nga Gjermania.

Puna jonë përfshin një program mode dhe program zyrtar.
më shumë
50%save
Retail Price - VAT Included:1.000 MKD500 MKD

Женски џемпер

25%save
Retail Price - VAT Included:1.350 MKD1.000 MKD

Cardigan

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Машки џемпер

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Женски џемпер

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Женски џемпер

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Женски џемпер

Retail Price - VAT Included:400 MKD

Машки елек

Retail Price - VAT Included:700 MKD

Женски џемпер

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Машки џемпер

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Women's sweaters


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj