Анса-Дрен Комерц

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Московска 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Локација: Тафталиџе 2, спроти пазар Тафталиџе

 • Телефон 2: 02 3069678
 • Факс: 02 3064623
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
  Саб од 07:00 до 17:00
  Нед од 08:00 до 13:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Откријте го светот на Keraben во футуристичко патување кое ги нагласува клучните вредности на фирмата и брендот. Уживајте во оваа креативност и во самата суштина на она што Keraben е: традиција, технологија, истражување и одржливост која се применува во дизајнот.

Дрен Комерц - АНСА е официјален застапник и увозник на брендовите Keraben Grupo, Keraben, Metropol, Ceratenea и Rubi.

Дрен Комерц - АНСА компанија со 23 години работно искуство во светот на керамиката, плочките и санитаријата. Искуството и развојот во работата ни овозможија да ја прошириме нашата понуда со санитарија, плочки и се што е поврзано со градежништво. Нудиме и услуги за достава и монтажа. Повелете во нашата продавница АНСА и одберете нешто од нашата квалитетна понуда. Oстанатото оставете го на нас!
повеќе

Постови

Photos from Keraben Macedonia / Керабен Македонија's post

Изгледот на Вашиот дом пред се‼️Подни плочки кои даваат беспрекорен изглед и чистота. Посетете го ...

Photos from Keraben Macedonia / Керабен Македонија's post

Со огромна чест и задоволство сакаме да ви претставиме еден од нашите изработени проекти. За плочк ...
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи