Анива


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Телефон 2: 02 2033270
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 100 | | | веќе видена

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи