Ангротекс


  • Адреса: Железничка 24-а
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Локација: инд.зона

  • Телефон 2: 032 391748
  • Факс: 032 391748
  • Работно време: Вто - Пет од 07:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 57 | | | веќе видена

Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи